Bisschop Liesen

Bisschop Liesen

Toen bisschop Liesen 5 jaar geleden op zondag 16 juni de 40e Antoniusnoveen afsloot in de kerk van Lepelstraat zei hij aan het einde van de eucharistieviering dat het toevallig op die dag 35 jaar geleden was dat hij tot priester gewijd is. Nu zijn we 5 jaar verder en 16 juni valt weer op een zondag. Dat betekent dus dat bisschop Liesen op 16 juni a.s. 40 jaar priester is. Zoals we weten is bisschop Liesen twee jaar geleden ernstig ziek geweest. Hij heeft zware chemokuren gehad maar is nu weer hersteld. Toch heeft hij nog niet helemaal de energie terug die hij vroeger had. Daarom werkt hij nog maar beperkt en gaat hij zijn robijnen priesterjubileum vrij bescheiden vieren met een Mis in de kathedraal van Breda op 16 juni om 10.30 uur en daarna een korte receptie. Tegelijk viert hij dat hij bijna 12 ½ jaar bisschop van Breda is. Die viering staat open voor ieder. Namens onze parochies zullen we hem feliciteren en hem danken voor al zijn inzet voor ons bisdom.. We wensen hem alle goeds toe, een verder herstel van zijn gezondheid en Gods zegen en daar bidden we ook om.

pastoor Hans de Kort