Kunstmarkt

Kunstmarkt Nieuw-Vossemeer

Vijf jaar geleden was er tijdens de braderie een kunstmarkt in de H.J. de Doperkerk te Nieuw-Vossemeer. Wat was het leuk om zoveel talent in onze kerk ruimte te geven om zich te laten zien. Gezien het succes van toen organiseren we ook dit jaar tijdens de braderie op zondag 9 juni 2024 tussen 11.00 uur en 17.00 uur een kunstmarkt in onze kerk.
Hiervoor nodigen we u uit om deel te nemen met uw schilderijen, keramiek, gedichten en andere kunstvormen en er weer iets moois van te maken.
Als thema hebben we gekozen voor “verbinding” . Onze Kerk staat tenslotte ook voor verbinding of je nu wel of niet gelovig bent. Ook niet gelovigen krijgen een bloemetje en steun als zij dat nodig hebben.
Wij denken dat “verbinding” in vele vormen tot uiting komt dus ruimte geeft aan creatieve vrijheid.

U kunt zich opgeven tot uiterlijk 31 mei 2024 bij;
Corrie van de Velde; 0622552786, corrie.velde@caiway.net
Corrie Goderie ; 06 13284551 cemgoderie@gmail.com