Inzamelingsactie voor Voedselbank Goed Ontmoet

Inzamelingsactie voor Voedselbank Goed Ontmoet

Van zaterdag 2 december 2023 tot en met zondag 17 december 2023 zamelen de vier kerken van de Sint Annaparochie producten in voor Voedselbank Goed Ontmoet, uitgiftepunt Gemeente Steenbergen.

Gedurende de hiervoor genoemde periode kunnen voorafgaand aan de vieringen of tijdens de openstelling van de kerken de producten worden ingeleverd in de kratten of dozen achterin de kerken. Er mogen alleen houdbare producten worden ingeleverd, zoals: koffie en thee, broodbeleg in pot of pak, macaroni en spaghetti, rijst, aardappelpuree, maaltijdsoepen, wasmiddelen, tandpasta, shampoo, wc-papier en schoonmaakmiddelen.

De ingeleverde producten worden voor de kerstdagen overhandigd aan Voedselbank Goed Ontmoet, zodat zij bij het uitgiftepunt voor de Gemeente Steenbergen (het Cromwiel in Steenbergen) extra feestelijke voedselpakketten kunnen uitgeven.

Helpt u ons mee?