Belevingsroute op begraafplaats Steenbergen tijdens Allerzielen

Belevingsroute op begraafplaats Steenbergen tijdens Allerzielen
 
Ook dit jaar organiseert Stichting Allerzielen Steenbergen tijdens Allerzielen (donderdag 2 november 2023), de dag dat overledenen speciaal herdacht worden, de belevingsroute op de begraafplaats aan de Nassaulaan in Steenbergen.
 
Tussen 18.00 en 19.30 uur zijn bezoekers welkom tijdens de belevingsroute die is uitgezet. Er kan ook worden geluisterd naar muziek en zang, er kunnen kaarsjes worden aangestoken en ieder kan zijn of haar dierbaren op eigen wijze herdenken. Aansluitend is er vanaf 19.30 uur een viering in zowel de Gummaruskerk als in de Vredeskerk voor wie deze wil bezoeken. Er is om 19.00 uur ook een viering in de H. Joannes de Doper in Nieuw-Vossemeer.