Inwijding herbouwde Antoniuskapel in Lepelstraat

Inwijding herbouwde Antoniuskapel in Lepelstraat

In september vorig jaar viel er een boom op de Antoniuskapel naast de H. Antonius van Paduakerk (Kerkstraat 53) in Lepelstraat. Van het gebouwtje bleef niet veel over: de muren en ramen waren kapot, alles was ontwricht. Al snel kwam er een inzamelingsactie op gang voor de herbouw van de kapel. Een klein jaar later is de herbouw voltooid.

Op zondag 10 september 2023 wordt de herbouwde Antoniuskapel in Lepelstraat opnieuw ingewijd. Deze feestelijke gebeurtenis vindt plaats om 14.00 uur met een eucharistieviering in de H. Antonius van Paduakerk, waarna de kapel zal worden ingewijd. De voorgangers zijn pastoors Hans de Kort en Wiel Wiertz. Na afloop is er een gezellig samenzijn met een hapje en een drankje. U bent van harte welkom.