Sint Annaprocessie en parochiële viering

Sint Annaprocessie en parochiële viering

Helaas moest de vorig jaar geplande Sint Annaprocessie vanwege de weersomstandigheden worden afgelast. Maar dit jaar rekent de organisatie erop dat deze bijzondere processie wel doorgang kan vinden. De groots opgezette processie trekt op zondag 17 september 2023 vanaf 14.00 uur door de straten van Steenbergen. De processie vertrekt vanaf de Gummaruskerk en gaat via Westdam, Kromme Elleboog, Kaaistraat, Grote Kerkstraat, Kerkplein, Kruispoort, Binnenvest en Oostdam weer terug naar de kerk.

Om 10.00 uur is er een parochiële viering in de st. Gummaruskerk, met voorgangers vicaris Paul Verbeek, pastoors Hans de Kort en Hans van Geel en pater Bertus van Schaik. Deze viering zal rechtstreeks uitgezonden worden door de SLOS. Hierdoor vervalt de zaterdagviering van 16 september.