Geslaagde Bedevaart Lourdes

Geslaagde Bedevaart Lourdes

De parochies regio Steenbergen en Zundert e.o. hebben van 22 juli tot en met 29 juli hun jaarlijkse parochiereis gehouden onder leiding van  “bedevaartpastoor”  Hans van Geel. 48 Personen gingen mee op reis, 13 mensen zijn in Steenbergen opgestapt, de overige in Etten-Leur en Zundert. De reis ging o.a. langs  Reims (met een viering in de Notre Dame), Nevers (rustplaats Bernadette) naar Lourdes.  Daar werd o.a. de grot bezocht, meegelopen met de Sacramentsprocessie, een indrukwekkende internationale viering en de Kruisweg. Na en paar dagen in Lourdes te zijn geweest ging de reis weer huiswaarts via Lisieux (met een viering in de Basiliek van Therese van Lisieux).  Van zaterdag tot en met zaterdag met goed weer keerden de pelgrims moe maar met een warm gevoel, tevreden huiswaarts.