Buiten viering J de Doperkerk

Buiten viering J de Doperkerk

Lekker onder  de beschutting van de lindeboon van de J de Doperkerk te Nieuw Vossemeer vierden de  kinderen van de Sint Annaparochie die dit jaar hun eerste communie  hebben gedaan samen met de  vormelingen een terugkomdag. Op deze dag werd ook de naamdag van de kerk gevierd.De buitendienst werd goed bezocht en er ontstond een mooie sfeer waarin de kinderen een centrale plaats kregen.
Pastor Lenie wist de kinderen te boeien met haar verhaal m.b.t het verband tussen Joannes de Doper en Jezus en het verband tussen de verjaardagen van beiden te weten  21 juni de langste dag en begin van de zomer en 25 december de kortste dag en begin van de winter.

Na de viering was er koffie e.d met cake en een gezellig samenzijn. Het werd een bijzondere ochtend waarbij het gezamenlijk zingen en bidden in de buitenlucht een speciale verbondenheid teweeg bracht.